Sídlo: Dobříš 28. října 661 - Umístění na mapě

Mobil: +420 777 704 725

Tel./Fax: 318 522 252

E-mail: dobris-reality@centrum.cz

 
Vítáme Vás v realitní kanceláři s nejdelší tradicí poskytování služeb v Dobříši. Jaké služby od nás můžete očekávat? pro majitele - zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí odhad tržního nájemného nebo tržní ceny nemovitosti, odhad pro daňové účely zajistíme sepis všech smluv o převodech nemovitostí a úschovu finančních prostředků s jejich výplatou oprávněné straně po realizaci obchodu u specializované advokátní kanceláře vyhledání nemovitostí či zájemců o nemovitosti v rozsáhlé databázi spolupráce s předními hypotečními bankami a bezplatný poradenský servis v některých případech je možno zajistit i okamžitý výkup nemovitostí odkoupení pohledávek, financování soudního sporu při vymáhání pohledávek kompletní vypracování veškerých daňových přiznání
Historie společnosti

Firma SKS-Dobříš, spol. s r.o. byla založena již v roce 1992 a krátce na to začala působit na trhu s nemovitostmi se specializací na region Dobříš a okolí. Firma SKS-Dobříš, spol. s r.o. se tak může pochlubit dlouholetou úspěšnou tradicí na trhu s nemovitostmi.

Samozřejmostí je, že Vám zprostředkujeme prodej či pronájem domů, bytů, pozemků, prostor pro podnikání, sepis smluv o nemovitostech, podkladů o nemovitostech, geometrických plánů, znaleckých posudků, vyřízení hypotečních úvěrů apod.

Čím se lišíme od jiných realitních kanceláří
  • vysokoškolsky vzdělanými odborníky
  • úzce spolupracujeme se specializovanou advokátní kanceláří
  • zajistíme úschovu finančních prostředků do doby konečné realizace obchodu
  • specializujeme se na všechny druhy nemovitostí v Dobříši a okolí

Poskytované služby

Poskytujeme našim klientům kvalitní služby založené zejména na osobním přístupu k zákazníkům a dlouholetým zkušenostem v oboru. Úspěšně hledáme individuální řešení u složitějších nebo méně obvyklých obchodních případů. Velký důraz přitom klademe na efektivní propagaci.

Vaši nemovitost prezentujeme na svých vývěskách v Dobříši, Mníšku pod Brdy a Novém Kníně, na těchto internetových stránkách a na nejnavštěvovanějším internetovém serveru nabízející nemovitosti sreality.cz